Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta i Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.02.2019
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 13.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    ID: 87822

    PRACUJĄC W T-MOBILE ZYSKUJESZ:

    • stabilne wynagrodzenie plus system premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
    • Szkolenia przygotowujące do pracy oraz okres adaptacyjny
    • szansę na rozwój zawodowy i zdobywanie nowych doświadczeń
    • telefon służbowy wraz z pakietem usług dodanych,
    • prywatną opiekę medyczną
    • Karta sportowa na siłownie i nie tylko
    • zniżki na produkty i usługi własne oraz partnerów T-mobile
    • dowolną formę zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze, 1/2 lub 3/4 etatu lub umowa zlecenie (popołudnia i weekendy)
    • Ty i tylko Ty decydujesz jak ubierasz się do pracy

    OBOWIĄZKI, KTÓRE BĘDZIESZ WYKONYWAĆ:

    • obsługa Klientów T-mobile (telefon, livechat)
    • sprzedaż produktów i usług T- Mobile
    • współpraca z innymi jednostkami w naszej firmie w ramach obsługi klienta.
    • budowanie z Klientami relacji, opartych o partnerską współpracę
    • dbanie o najwyższy poziom zadowolenia klientów

    TWÓJ PROFIL CZYLI CZEGO OCZEKUJEMY:

    • jesteś nastawiony na realizację celów
    • osiąganie sukcesów dodaje Ci skrzydeł
    • łatwo nawiązujesz kontakty
    • jesteś dyspozycyjny i gotowy do pracy w systemie zmianowym, także w weekendy i święta
    • chcesz się rozwijać w prężnej międzynarodowej firmie

     Całą resztę nauczymy Ciebie!