Logo Pracuj.pl

Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta

TOYOTA RadośćO firmie

  • Józefów (pow. otwocki)
    Józefów (pow. otwocki), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie potencjalnych klientów dla działu handlowego i flotowego,
  • Współpraca z działem serwisu i działem handlowym,
  • Obsługa telefoniczna klientów firmy,
  • Udzielanie podstawowych informacji,
  • Umawianie klientów do serwisu,
  • Badanie satysfakcji klientów po wizycie w serwisie,
  • Przyjmowanie reklamacji,
  • Budowanie pozytywnych relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta – warunek konieczny,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność, otwartość, kreatywność oraz indywidualne podejście do klienta,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B oraz podstawowa znajomość branży motoryzacyjnej.

To oferujemy

  • Pracę w nowo powstałym biurze działu obsługi klienta w Józefowie/k. Warszawy,
  • Umowę o pracę, pakiet medyczny, karta Multisport,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + premia za osiągane wyniki,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Szereg szkoleń w ramach Akademii Toyoty.

Autoryzowany Dealer Toyota Motor Poland poszukuje osoby na stanowisko: Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta.

Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta, Józefów (pow. otwocki)