Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta

Ignaszak spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

Ignaszak spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Aleja Wojska Polskiego 5

Kalisz

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie kampanii marketingowych

  • Telefoniczne badanie satysfakcji klienta

  • Praca z wewnętrznym CRM

  • Prowadzenie akcji wychodzących

  • Koordynacja wizyt serwisowych

  • Obsługa wewnętrznych systemów informatycznych

  • Prowadzenie korespondencji mailowej

  • Dbanie o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi

Nasze wymagania

  • Komunikatywność, otwartość na kontakt z ludźmi

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu podczas rozmowy telefonicznej

  • Optymistyczne nastawienie do życia

  • Pasja w podejściu do swoich obowiązków

  • Wysoka kultura osobista

  • Swoboda w posługiwaniu się poprawną polszczyzną

  • Praktyka w obsłudze aplikacji MS Office

  • Nastawienie na cele i wysoka motywacja do pracy

  • Systematyczność, rzetelność i dokładność

  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA I ZNAJOMOŚCI BRANŻY MOTORYZACYJNEJ

Volkswagen od wielu lat należy do grona producentów najwyższej jakości samochodów na świecie, odnosząc znaczące sukcesy w sprzedaży. Ignaszak autoryzowany dealer marki Volkswagen Samochody Osobowe. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby do działu Contact Center.

Przewiń do profilu firmy