Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta

MW MuchaAuto sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna i internetowa obsługa klientów

  • obsługa baz danych klientów

  • realizacja planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • umiejętność budowania relacji z klientem

  • kreatywność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • otwartość na zmiany i chęć uczenia się

  • dyspozycyjność

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze telefonicznej klienta będzie atutem

  • dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie za wyniki

  • przyjazną atmosferę pracy

  • przygotowanie do pracy

  • interesującą pracę w dynamicznym, młodym zespole

  • możliwości rozwoju zawodowego