Ta oferta pracy jest nieaktualna od 353 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PM Doradztwo Gospodarcze sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie od 20 lat świadczy usługi doradcze i szkoleniowe, pozyskuje dla klientów środki z funduszy europejskich. W celu istotnego wzmocnienia naszego kilkunastoosobowego zespołu i zdynamizowania rozwoju firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Zadania

    • Przygotowywanie baz potencjalnych klientów w zakresie sprzedaży usług profesjonalnych: doradztwa biznesowego i szkoleń oraz usług dotyczących pozyskiwania dotacji UE
    • Wykonywanie telefonów do klientów
    • Przygotowywanie szablonów mailingów
    • Prowadzenie akcji mailingowych, wspieranych kontaktem telefonicznym
    • Ustalanie terminów spotkań biznesowych z potencjalnymi klientami
    • Praca z narzędziami marketingowymi PMDG (CRM, Bisnode, Freshmail)

    Wymagania

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • komunikatywność
    • determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów
    • umiejętności organizowania własnej pracy

    Oferujemy

    • Pracę w oparciu o umowę preferowaną przez kandydata (również: umowę o pracę)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o podstawę i premie za osiągane wynik
    • Wsparcie merytoryczne dotyczące usług profesjonalnych, świadczonych przez pracodawcę
    • Narzędzia software'owe ułatwiające pracę: oprogramowanie CRM, oprogramowanie do mailingu, bazy danych teleadresowych przedsiębiorstw
    • Realna możliwość rozwoju i awansu
    • Przyjazną atmosferę pracy, wsparcie zespołu

    Informacje dodatkowe

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV oraz krótkiego listu motywacyjnego drogą elektroniczną za pomocą przycisku Aplikuj. W tytule wiadomości powinno znaleźć się sformułowanie „Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta”.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PM Doradztwo Gospodarcze sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby
    przyszłych rekrutacji.
    Informujemy, że Administratorem danych jest PM Doradztwo Gospodarcze sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Wallek-Walewskiego 4/2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.