Oferta pracy

Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta

CCIG Group sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klienta zgodnie z standardami,

  • przedstawienie oferty dopasowanej do potrzeb Klienta,

  • odpowiadanie na pytania i udzielanie informacji,

  • sprzedaż ofert, usług naszego Kontrahenta,

  • promowanie marki Kontrahentów i kreowanie ich pozytywnego wizerunku.

Nasze wymagania

  • rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,

  • umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami,

  • odpowiedzialność, dokładność,

  • wysoka kultura osobista oraz bardzo dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • status ucznia/studenta.

To oferujemy

  • elastyczny grafik, sam ustalasz swój grafik, tak aby dopasować go do innych zajęć,

  • pracę zdalną po okresie wdrożenia,

  • wynagrodzenie: podstawa + premie,

  • ścieżki rozwoju - stawiamy na rozwój wewnętrzny oraz szkolenia,

  • świetną atmosferę :)

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

CCIG Group poszukuje do współpracy ciekawych osób, dla których kontakt z ludźmi to czysta przyjemność :) Jeżeli uczysz się, studiujesz lub chcesz nawiązywać nowe znajomości i zdobyć doświadczenie zawodowe, to jesteś dla nas idealnym Kandydatem!

Rozmawiamy, doradzamy, proponujemy dodatkowe usługi i prezentujemy oferty. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i dbając o komfort kandydatów prowadzimy rekrutację telefoniczną lub poprzez hangout.

Zainteresowało Cię to ogłoszenie? Nie czekaj! Aplikuj już teraz!

Przewiń do profilu firmy