Oferta pracy

Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta

VOLVO Firma KarlikO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Karlik, która od ponad 18 lat jest Autoryzowany Dealer marki Volvo w Wielkopolsce, rekrutuje na stanowisko

Jeśli łatwo nawiązujesz kontakty, lubisz rozmawiać z klientami i zajmować się sprzedażą, a jednocześnie potrafisz dobrze zorganizować własną pracę aplikuj do Nas.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami marki premium na podstawie dostarczanych leadów z przeprowadzanych kampanii online
  • Utrzymanie wysokiego poziomu obsługi klienta marki premium
  • Rzetelne i dokładne uzupełnianie danych (praca z bazami danych) wraz z raportowaniem wyników
  • Współpraca i wsparcie działu handlowego oraz aftersales

Kogo poszukujemy?

  • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • Znajomość obsługi komputera i programów MS Office (w tym Excel, Word, Outlook)
  • Wysoka kultura osobista i kompetencje komunikacyjne
  • Zorientowanie na klienta, entuzjazm i zaangażowanie
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Mile widziany miły głos i dobra dykcja
  • Dokładność i sumienność w działaniu

Co możemy zaoferować?

  • Pracę od poniedziałku do piątku w trybie ośmiogodzinnym
  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + prowizja)
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Szkolenia przygotowujące do pracy i rozwijające kompetencje
Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy i posiadających odpowiedni zakres wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia zapraszamy do przesłania CV za pomocą przycisku Aplikuj.
Jeśli chcesz, aby po zakończeniu rekrutacji Twoje CV pozostało w bazie danych kandydatów do pracy Firma Karlik Spółka jawna w celu wykorzystania go w przyszłości, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę:
„Wyrażam zgodę  dla Firma Karlik Spółka jawna na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji.”

W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody, pisząc na adres: [email protected]

Jednocześnie informujemy, iż odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

Informacja o ochronie danych osobowych:
Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Firma Karlik Spółka jawna w Poznaniu przy ul. Kaliskiej 26, dostępna pod danymi kontaktowymi (e-mail: [email protected], tel. + 48 539-522-459). Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, który jest dostępny pod adresem e-mail: [email protected]
Posługujemy się danymi osobowymi, żeby ocenić Twoje kwalifikacje, zdolności i umiejętności do pracy na stanowisku, na które aplikujesz, jak również wybrać odpowiednią osobę do pracy u nas. Posługujemy się danymi osobowymi na podstawie przepisów prawa w związku z chęcią zawarcia z Tobą odpowiedniej umowy. Ponadto na podstawie Twojej zgody, w zakresie danych innych niż ww., które nam przekazujesz w swojej aplikacji. Mamy także uzasadniony interes w tym, aby sprawdzić Twoje umiejętności i zdolności podczas rozmowy kwalifikacyjnej (tj. art. 6 ust. 1 lit. a, b oraz f RODO).
Będziemy przechowywać Twoje dane przez czas związany z okresem rekrutacji i ewentualnymi roszczeniami z nią związanymi, a w przypadku zgody do czasu jej wycofania, lecz nie dłużej niż przez okres 3 miesięcy.
Dane mogą być przekazywane podmiotom pomagającym nam w procesie rekrutacji np. firmom IT itp., a w innych przypadkach uprawnionym organom państwowym.
Masz prawo dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania a ponadto wycofania zgody, co pozostaje jednak bez wpływu na okres przed jej wycofaniem, jak również wniesienia sprzeciwu gdy przetwarzamy dane na podstawie uzasadnionego interesu prawnego. Jeśli chcesz skorzystać z tych praw napisz do nas [email protected] .
W każdym czasie przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, z siedzibą w Warszawie, ul. Stawki 2.
Podanie danych jest konieczne ze względu na chęć udziału w procesie rekrutacji. Brak podania danych spowoduje, że nie weźmiesz udziału w rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy