Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta

CCIG Group sp. z o.o.

  • Rudna 14, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rudna 14

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klienta zgodnie z standardami Klienta,

  • przedstawienie oferty dopasowanej do potrzeb Klienta.

Nasze wymagania

  • komunikatywność - jeśli lubisz rozmawiać z ludźmi to oferta dla Ciebie :)

  • umiejętność budowania relacji,

  • chęć rozwoju w największym call center w Polsce.

Mile widziane

  • status ucznia/studenta.

To oferujemy

  • elastyczny grafik - sam ustalasz swój grafik, tak aby dopasować go do innych zajęć!

  • wynagrodzenie: podstawa + premie czyli wypłata dwa razy w miesiącu!

  • wysokie prowizje za efekty,

  • wsparcie managera i trenera :)

  • ciekawe zadania i rozwój kompetencji!

  • świetną atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

CCIG Group to wyjątkowa organizacja w branży contact center, tworzona przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji biznesu. Stawiamy na elastyczne procesy, nowoczesne technologie i kreatywnych ludzi. Jesteśmy największą grupą call center w Polsce. Obecnie poszukujemy do zespołów Konsultantów telefonicznych.

Jeżeli jesteś osobą otwartą na rozwój, aplikuj!

Przewiń do profilu firmy