Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta - Specjalista ds. Sprzedaży Aparatury Elektrotechnicznej

Schrack Technik Polska Sp. z o.o.

  • Staniewicka 5, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Staniewicka 5

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczne rozpoznawanie potrzeb Klienta i umożliwienie kontaktu z doradcą handlowym

  • telefoniczne informowanie klienta o bieżącej ofercie i produktach

  • przygotowanie i negocjowanie ofert handlowych

  • przygotowanie dokumentów do sprzedaży

  • obsługa systemu w zakresie zamówień, fakturowania

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie min. średnie o kierunku elektrycznym lub pokrewnym

  • dobra znajomość aparatury niskiego napięcia

  • łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z klientami

  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • znajomość budowy i produkcji rozdzielnic niskiego napięcia

  • podstawowa znajomość budowy oraz działania sieci LAN, WIFI

  • kreatywność i pomysłowość

To oferujemy

  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • uczestnictwo w ciekawych projektach branżowych

  • pracę w międzynarodowym koncernie

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie usług turystycznych

Jeżeli spełniasz nasze oczekiwania i jesteś zainteresowany/a naszą propozycją czekamy na Twój List Motywacyjny oraz CV ze zdjęciem i klauzulą o ochronie danych osobowych.