Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta - Specjalista ds. Sprzedaży Aparatury Elektrotechnicznej

Schrack Technik Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Schrack Technik Polska Sp. z o.o.

Staniewicka 5

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczne rozpoznawanie potrzeb Klienta i umożliwienie kontaktu z doradcą handlowym
  • telefoniczne informowanie klienta o bieżącej ofercie i produktach
  • przygotowanie i negocjowanie ofert handlowych
  • przygotowanie dokumentów do sprzedaży
  • obsługa systemu w zakresie zamówień, fakturowania

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie min. średnie o kierunku elektrycznym lub pokrewnym
  • dobra znajomość aparatury niskiego napięcia
  • łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z klientami
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość budowy i produkcji rozdzielnic niskiego napięcia
  • podstawowa znajomość budowy oraz działania sieci LAN, WIFI
  • kreatywność i pomysłowość

To oferujemy

  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • uczestnictwo w ciekawych projektach branżowych
  • pracę w międzynarodowym koncernie

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie usług turystycznych

Jeżeli spełniasz nasze oczekiwania i jesteś zainteresowany/a naszą propozycją czekamy na Twój List Motywacyjny oraz CV ze zdjęciem i klauzulą o ochronie danych osobowych.

Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta - Specjalista ds. Sprzedaży Aparatury Elektrotechnicznej, Staniewicka 5, Warszawa