Oferta pracy

Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00 - 18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Wołoska 22A

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna obsługa klienta z zakresu ubezpieczeń m.in. informacja o statusie szkody,

  • Udzielanie informacji na temat ubezpieczeń.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie: min. średnie,

  • Znasz pakiet MS Office,

  • Posiadasz gotowość do pracy zmianowej, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00,

  • Chcesz zdobyć lub poszerzyć swoją wiedzę w obszarze ubezpieczeń, w tym w obsłudze klienta,

  • Jesteś dyspozycyjny/a i odpowiedzialny/a,

  • Znasz bardzo dobrze język polski w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • Uczciwe warunki zatrudnienia: na początek umowa zlecenie, a po 3 miesiącach i uzyskaniu pozytywnej opinii przełożonego możliwość podpisania umowy o pracę,

  • Wdrożenie na stanowisku pracy - przekażemy Ci naszą wiedzę i doświadczenie, abyś mógł/mogła komfortowo rozpocząć swoją pracę i rozwijać swoje kompetencje,

  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej,

  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • śniadaniowe wtorki

Wiener to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku.

Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group.

Zaspakajamy potrzeby naszych Klientów i zapewniamy im poczucie bezpieczeństwa poprzez stałe podnoszenie jakości usług i przejrzystość działania. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Przewiń do profilu firmy