Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1229 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bank Millennium jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce.
    Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa
    nr ref.: pracuj/DBB/WCC

    Obowiązki:

    • Kompleksowa telefoniczna obsługa Klientów Banku Millennium S.A.
    • Realizacja dyspozycji i zmian w systemach bankowych zleconych bezpośrednio przez Klientów Banku
    • Budowanie długotrwałych relacji z Klientem poprzez doradztwo z zakresu usług i produktów Banku Millennium S.A.
    • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy zgodnego z wytyczonymi standardami
    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie
    • Poprawna dykcja, miły głos, wysoka kultura osobista oraz znajomość poprawnej polszczyzny
    • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
    • Dyspozycyjność - gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów telefonicznych z Klientami będzie dodatkowym  atutem
    Oferujemy:

    • Umowę o pracę, opiekę medyczną, dofinansowanie do hobby, strefę zniżek i inne
    • Pracę wspieraną szkoleniami oraz coachingami podnoszącymi efektywność oraz jakość wykonywanych czynności
    • Pracę w młodym, energicznym i profesjonalnym zespole
    • Dwuskładnikowe wynagrodzenie: wynagrodzenie zasadnicze plus premia uzależniona od wyników pracy
    • Możliwość rozwoju i awansu w ramach struktur Grupy Finansowej Banku Millennium

    Prosimy wysłać swoje CV korzystając z formularza na stronie internetowej pod adresem:
    www.bankmillennium.pl/o-banku/kariera/oferty-pracy/wyslij-swoje-cv
    w terminie 14 dni od daty emisji ogłoszenia.

    W formularzu prosimy koniecznie podać numer referencyjny.
    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.