Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BNP Paribas Cardif to stabilna firma ubezpieczeniowa, wchodząca w skład międzynarodowej grupy BNP Paribas – jednej z największych instytucji finansowych na świecie.

    Innowacyjne podejście do ubezpieczeń zaowocowało powstaniem nowej dziedziny – bancassurance, której jesteśmy twórcą i znaczącym graczem.

    Na polskim rynku istniejemy od 1998 roku, oferując m.in. ubezpieczenia kredytobiorców oraz szeroką gamę innych ubezpieczeń.

    Obecnie ponad 1,5 miliona Polaków posiada jedno z ubezpieczeń BNP Paribas Cardif.

    Aktualnie Dział Obsługi Klienta
    w Departamencie Operacyjnym i Informatyki
    poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr Ref. KTOK/03/2018

    Opis stanowiska, zadania:

    • Profesjonalna telefoniczna obsługa rozmów przychodzących dotyczących wszystkich produktów oferowanych przez BNP Paribas Cardif (ubezpieczenia indywidualne, grupowe), w tym udzielanie informacji o polisach ubezpieczeniowych oraz o procedurze zgłaszania i rozpatrywania roszczeń,
    • Rejestrowanie notatek oraz dokonywanie zmian w systemach operacyjnych, zgodnie z uprawnieniami,
    • Prowadzenie korespondencji z klientami.

    Wymagania:

    • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy w Call Center w firmie ubezpieczeniowej (warunek konieczny),
    • Preferowane osoby z wykształceniem wyższym lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, ubezpieczenia),
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
    • Zdolność szybkiego uczenia się,
    • Bardzo dobra dykcja i miły tembr głosu.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony (na czas nieobecności zastępowanego pracownika – około 1,5 roku),
    • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00,
    • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji,
    • Atrakcyjną lokalizację biura (Pl. Piłsudskiego),
    • Owoce w biurze dla wszystkich pracowników,
    • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych:
       o prywatna opieka medyczna,
       o ubezpieczenie na życie,
       o dofinansowanie karty sportowej,
       o dofinansowanie wypoczynku letniego,
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (szkolenia profesjonalne, kurs j. angielskiego w firmie).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając klawisz Aplikuj.