Oferta pracy

Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Unum Życie TUiR S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i procesowanie zleceń składanych przez Klientów drogą telefoniczną.

  • Obsługa procesów płatności składek.

  • Obsługa administracyjna polis i zmian na polisach.

  • Udzielanie informacji o oferowanych produktach i usługach.

  • Obsługa Klientów w ramach działań serwisowych.

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

  • Współpraca z Siłami Sprzedaży i innymi działami firmy w zakresie obsługi Klienta.

  • Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:30-16:30/9:00-17:00.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie.

  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy w dziale obsługi klienta.

  • Płynna znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.

  • Znajomość języka ukraińskiego.

  • Nastawienie na realizację zadań.

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.

  • Otwartość i chęć uczenia się.

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz doświadczenie w pracy w zespole.

  • Doświadczenie w dziale Obsługi Klienta w branży ubezpieczeń na życie będzie dodatkowym atutem.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • system kafeteryjny

Jeśli jesteś zainteresowany prześlij aplikację za pomocą przycisku: APLIKUJ.

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 30.07.2022 r.