Oferta pracy

Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Reklamacji

RTV EURO AGD

  • Sokołów (pow. pruszkowski)

    Sokołów (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie skarg i zgłoszeń reklamacyjnych oraz ich rejestracja w systemie,

  • udzielanie informacji na temat procesu reklamacyjnego,

  • przekazywanie bardziej złożonych spraw do wyspecjalizowanego zespołu,

  • współpraca z innymi działami firmy w ramach realizowanych zadań,

  • terminowe i rzetelne udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów,

  • udzielanie informacji zwrotnej na temat statusu zgłoszenia reklamacyjnego.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość obsługi komputera,

  • sprawne pisanie na klawiaturze,

  • swobodne wypowiadanie się oraz posługiwanie się poprawną polszczyzną,

  • zdolności komunikacyjne, umiejętność słuchania,

  • gotowość do wykonywania zadań o dużej powtarzalności,

  • umiejętność opanowania stresu oraz studzenia emocji, cierpliwość i opanowanie,

  • chęć do nauki/otwartość na zdobywanie wiedzy,

  • umiejętność budowania właściwej relacji z klientem i wysoka kultura osobista,

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta,

  • dyspozycyjność: praca zmianowa (poniedziałek-piątek: 9:00 – 20:00; sobota: 9:00 - 17:00).

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub umowy o pracę,

  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną (przy zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę),

  • kartę sportową, ubezpieczenie na życie (przy zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę),

  • nowoczesne biuro,

  • wsparcie przełożonych i trenerów,

  • możliwość rozwoju,

  • bezpłatny transport z Centrum Warszawy i Bemowa (do i z pracy),

  • w pełni płatne szkolenie wdrażające do pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy polską firmą od ponad 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy