Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. Telefonicznej Sprzedaży i Utrzymania Usług

ETERNIS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

umowa o pracę, umowa zlecenie
3 0007 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
2 5005 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Saska 9A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Saska 9A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna, telefoniczna sprzedaż i doradztwo w zakresie usług świadczonych przez Eternis

  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientem poprzez rzetelne i specjalistyczne doradztwo

  • Dosprzedaż usług oferowanych przez firmę Eternis

  • Utrzymanie usług oferowanych przez firmę Eternis

  • Realizacja miesięcznych planów ilościowych i jakościowych

  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy zgodnego z wytyczonymi standardami

Nasze wymagania

  • Praca w w godzinach 9:00 – 17:00

  • Umiejętność podejmowania inicjatywy w relacjach z Klientami

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność skutecznego przekonywania

  • Zdolność szybkiego reagowania na potrzeby Klienta

  • Dbałość o satysfakcję Klientów

  • Skuteczność w realizacji celów

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku ( minimum 3 miesiące)

  • Znajomość języka angielskiego/ rosyjskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia w naszym Zespole

  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premię uzależnioną od wyników Twojej pracy

  • Brak rutyny – nie korzystamy ze skryptów rozmów, więc każda Twoja rozmowa może być wyjątkowa

  • Wsparcie kolegów z Zespołu

  • możliwość przystąpienia do programu Medicover sport

  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia

  • Podstawę 2500 zł netto + wysokie bonusy prowizyjne

O nas

Eternis największy partner rozliczeniowy aplikacji mobilnych poszukuje kandydata na stanowisko: Konsultant ds. Telefonicznej Sprzedaży i Utrzymania Usług