Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. Telefonicznej Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Konsultant ds.
    Telefonicznej Sprzedaży
    Warszawa

    Spółka informatyczna. Od 20 lat na rynku. Specjalizacja w IT dla biznesu.

    Stały rozwój kompetencji i przekrojowe doświadczenie w produkcji, integracji, wdrażaniu oraz utrzymaniu w ruchu rozwiązań informatycznych dla Przedsiębiorstw.

    Kompetentni, operatywni, skuteczni.

    Opis stanowiska:

    • prezentacja i sprzedaż produktów/usług drogą telefoniczną,
    • pozyskiwanie leadów i umawianie spotkań sprzedażowych,
    • mailowa i telefoniczna obsługa klientów,
    • zapewnianie sprawnej komunikacji klient – dział handlowy.

    Wymagania:

    • determinacja do zdobycia doświadczenia i osiągania sukcesów,
    • wykształcenie min. średnie,
    • wysoka kultura osobista,
    • swoboda prowadzenia rozmów i komunikatywność,
    • samodzielność, umiejętność organizowania czasu pracy,
    • rzetelność, sumienność, pracowitość i zaangażowanie.

    Mile widziane:

    • zainteresowanie branżą IT, jej usługami i produktami,
    • znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • szkolenia sprzedażowe oraz produktowe,
    • możliwość szybkiego awansu na dowolne stanowisko w przedsiębiorstwie,
    • samodzielną i odpowiedzialną pracę, której wyniki finansowe widać od razu,
    • elastyczny czas pracy (możliwość dostosowania wymiaru czasu pracy),
    • możliwość zdobycia cennych umiejętności zawodowych w najbardziej dynamicznej branży na rynku.
    bottom
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.