Oferta pracy

Konsultant ds. telesprzedaży z językiem angielskim

PCG Academia sp. z o.o

  • Jana Twardowskiego 3, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Jana Twardowskiego 3

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i rozmowa z klientami z całego świata w języku angielskim - rynek EDU/GOV (telefon/e-mail/wideokonferencje)

  • Oferowanie i prezentacja innowacyjnych rozwiązań dostarczanych przez PCG Academia

  • Budowa baz klientów w oparciu o przyjęte kryteria

  • Raportowanie działań w systemie CRM

  • Odpowiedzialność za realizacje powierzonych celów

  • Współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny

  • Samodzielność i wytrwałość w dążeniu do celu

  • Świetna komunikacja z ludźmi i otwartość na nowe doświadczenia

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego lub hiszpańskiego

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji, będącej liderem rozwiązań informatycznych dla szkolnictwa wyższego

  • Mentoring doświadczonych koleżanek i kolegów w stawianiu pierwszych kroków w naszej firmie

  • Szkolenia produktowe oraz wsparcie w okresie wdrożenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne