Konsultant ds. Turystyki

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-02-28
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 2019-03-30)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wakacje.pl

    Wakacje.pl, to największa sieć biur podróży prowadząca sprzedaż usług turystycznych wszystkich touroperatorów

    Miejsce pracy: Szczecin

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Kompleksowa obsługa klienta indywidualnego.

    WYMAGANIA:

    • doświadczenie w zakresie obsługi klienta oraz sprzedaży ofert turystycznych,
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • operatywność i zaangażowanie, odpowiedzialność,
    • znajomość geografii świata oraz zagadnień turystyki zagranicznej,
    • wykształcenie min. średnie,
    • mile widziana znajomość systemu rezerwacyjnego Merlin,

    OFERUJEMY:

    • ciekawą pracę w firmie
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość wyjazdów zagranicznych i szkoleń.
    • atrakcyjny system premiowania.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.