Oferta pracy

Konsultant ds. Ubezpieczeń

MetLife

3 0005 000 brutto / mies.
  • Płock

    Płock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami zgodnie z określonymi standardami,

  • realizacja własnych wyznaczonych celów sprzedażowych,

  • ustalenie kalendarza spotkań z klientami i jego realizacja,

  • analiza potrzeb i oczekiwań klientów w celu skonfigurowania najlepszych rozwiązań,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • stałe aktualizowanie i pogłębianie wiedzy z dziedziny finansowo-ubezpieczeniowej.

Podział czasu pracy
70%

rozmowy z klientami

30%

budowanie sieci kontaktów

Nasze wymagania

  • masz lub chcesz zdobyć doświadczenie w sprzedaży;

  • lubisz pracę z ludźmi, a poznawanie nowych osób sprawia Ci przyjemność;

  • jesteś osobą komunikatywną;

  • jesteś osobą zorganizowaną;

  • posiadasz wykształcenie minimum średnie;

To oferujemy

  • szybkie zdobycie nowych kompetencji

  • zatrudnienie na umowę zlecenie

  • z nami zdobędziesz kompetencje do pracy oraz licencje dopuszczająca do zawodu

  • nauczymy cię niezbędnych umiejętności jeśli startujesz w branży

  • wysokie bonusy , prowizje

  • wsparcie mentorów , trenerów i menagerów na każdym etapie rozwoju

  • konkursy, wyjazdy, doskonałą atmosferę

  • brak sztywnych godzin pracy - elastyczność

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • stabilna ścieżka kariery

Etapy rekrutacji
1

1 rozmowa z rekruterem

2

2 rozmowa z rekruterem - warunki współpracy

3

zdobycie licencji KNF

4

witamy w MetLife

MetLife

MetLife to miejsce, w którym najważniejsi są ludzie i to, w jaki sposób możemy ich wspierać.

Nasi Konsultanci oferują ubezpieczenia na życie - w tym wypadkowe i zdrowotne, chroniąc i pomagając polskim rodzinom.

Istniejemy już od 150 lat, jesteśmy jedną z największych firm ubezpieczeniowych na świecie dbając o bezpieczeństwo milionów klientów, codziennie zmieniamy się na lepsze.

W Polsce działamy od roku 1990. Aktywnie uczestniczymy w rozwoju rynku

finansowego, wyznaczając standardy obsługi i dystrybucji ubezpieczeń na życie. Jesteśmy dumni z możliwości ochrony i wsparcia tysięcy polskich rodzin.

Przewiń do profilu firmy