Oferta pracy

Konsultant ds. Umawiania Spotkań

Sunday Polska Sp. z o.o.O firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Jako konsultant zajmiesz się telefonicznym umawianiem spotkań z Klientami. Będziesz miał okazję wykorzystać swoje umiejętności komunikacyjne, które finalnie przekonają Twojego rozmówcę do spotkania z naszym handlowcem. 😊

Na każdym etapie swojej pracy zadbasz o najwyższą jakość obsługi - zgodnie ze standardami, które poznasz u nas na początku swojej kariery. Zajmiesz się również skrupulatnym uzupełnianiem bazy danych - pracujemy na nowoczesnych systemach, które usprawnią Twoją pracę.

Nasze wymagania

  • Komunikacja to Twoja mocna strona

  • Lubisz rozmawiać i efektywnie organizujesz swój dzień w pracy

  • Przywiązujesz dużą wagę do budowania pozytywnych relacji z klientami

  • Postawione cele motywują Cię do skutecznego działania

  • Jesteś otwarty na naukę nowych rzeczy i z uśmiechem podchodzisz do powierzonych Ci obowiązków 😊

To oferujemy

  • W opinii naszych pracowników jeden z najbardziej atrakcyjnych systemów wynagrodzenia na rynku

  • Bezpieczna podstawa+ system prowizyjny bez górnego limitu (tylko od Ciebie zależy, ile zarabiasz!)

  • Pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku

  • Możliwość pracy w 100% zdalnej lub, jeśli jesteś z Warszawy, w systemie hybrydowym (kilka dni z domu, kilka dni z naszego biura przy ul.Domaniewskiej)

  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop i sluchawki

  • Umowę o pracę po okresie próbnym

  • Realne szanse rozwoju - rekrutujemy wewnętrznie

  • Bezstresowy czas wdrożenia - od Koordynatora otrzymasz pełne wsparcie

  • Nie masz wiedzy z zakresu fotowoltaiki? Zadbamy o to! Oganizujemy szkolenia sprzedażowe i produktowe

  • Konkursy sprzedażowe z możliwością wygrania nagród rzeczowych i dodatkowych prowizji

  • Pracę pełną wyzwań, dającą satysfakcję na co dzień - z pewnością nie będziesz narzekać na nudę

  • Zgrany Zespół - wzajemnie motywujemy się i napędzamy do działania 😊

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

Sunday Polska Sp. z o.o.

Dołącz do najbardziej słonecznego Teamu w Polsce!

Sunday Polska to ogólnopolska firma, którą tworzy zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży OZE. Zasilamy energią już od 6 lat, a nasze instalacje fotowoltaiczne znajdują się na ponad 10 000 budynkach. Zatrudniamy ponad 500 pracowników na terenie całej Polski.

Przewiń do profilu firmy

Zacznij tworzyć z nami technologię przyszłości już teraz! Rekrutujemy online!