Logo Pracuj.pl

Konsultant ds. Umawiania Spotkań

Sunday Polska Sp. z o.o.O firmie

  • podlaskie
    podlaskie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Jako konsultant zajmiesz się telefonicznym umawianiem spotkań z Klientami. Będziesz miał okazję wykorzystać swoje umiejętności komunikacyjne, które finalnie przekonają Twojego rozmówcę do spotkania z naszym handlowcem. 😊

Na każdym etapie swojej pracy zadbasz o najwyższą jakość obsługi - zgodnie ze standardami, które poznasz u nas na początku swojej kariery. Zajmiesz się również skrupulatnym uzupełnianiem bazy danych - pracujemy na nowoczesnych systemach, które usprawnią Twoją pracę.

Nasze wymagania

  • Komunikacja to Twoja mocna strona
  • Lubisz rozmawiać i efektywnie organizujesz swój dzień w pracy
  • Przywiązujesz dużą wagę do budowania pozytywnych relacji z klientami
  • Postawione cele motywują Cię do skutecznego działania
  • Jesteś otwarty na naukę nowych rzeczy i z uśmiechem podchodzisz do powierzonych Ci obowiązków 😊

To oferujemy

  • W opinii naszych pracowników jeden z najbardziej atrakcyjnych systemów wynagrodzenia na rynku
  • Bezpieczna podstawa + system prowizyjny bez górnego limitu (tylko od Ciebie zależy, ile zarabiasz!)
  • Pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku
  • Możliwość pracy w 100% zdalnej lub, jeśli jesteś z Warszawy, w systemie hybrydowym (kilka dni z domu, kilka dni z naszego biura przy ul. Domaniewskiej)
  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop i słuchawki
  • Realne szanse rozwoju - rekrutujemy wewnętrznie
  • Bezstresowy czas wdrożenia - od Koordynatora otrzymasz pełne wsparcie
  • Nie masz wiedzy z zakresu fotowoltaiki? Zadbamy o to! Organizujemy szkolenia sprzedażowe i produktowe
  • Konkursy sprzedażowe z możliwością wygrania nagród rzeczowych i dodatkowych prowizji
  • Pracę pełną wyzwań, dającą satysfakcję na co dzień - z pewnością nie będziesz narzekać na nudę
  • Zgrany Zespół - wzajemnie motywujemy się i napędzamy do działania 😊

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Sunday Polska Sp. z o.o.

Sunday Polska to najbardziej zgrana energetyczna rodzina, dlatego praca z naszą ekipą to czysta przyjemność! Przekonaj się o tym sam i dołącz do Nas.

SundayMENI oraz SundayWOMENKI w naszym teamie pomogą Ci wdrożyć się w strukturę firmy i będą Twoim wsparciem już od pierwszych dni. Zatrudniamy ponad 500 ekspertów i doradców, wiążemy Naszą przyszłość ze zmianą świata na lepszy! Zapewniamy pracownikom to, czego potrzebują, aby wspólnie cieszyć się sukcesami.

Chcesz dołączyć do zespołu pełnego dobrej MOCy? Dobrze trafiłeś. Aplikuj!

#WeGivePower

Zacznij tworzyć z nami technologię przyszłości już teraz! Rekrutujemy online!

Konsultant ds. Umawiania Spotkań, podlaskie