Konsultant ds. Umawiania Spotkań w Dziale Wsparcia Sprzedaży

Polenergia Fotowoltaika

umowa zlecenie
4 5006 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 5006 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Aleksandrów Łódzki

    Aleksandrów Łódzki, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • umawianie spotkań dla naszych doradców

  • planowanie tras

  • zarządzanie kalendarzem spotkań

  • informowanie o produktach firmy

  • współpraca z innymi działami

  • bieżące wsparcie obszaru sprzedaży w organizacji

Nasze wymagania

  • nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w sprzedaży czy w rozmowach z Klientami. Wszystkiego Cię nauczymy!

  • otwartość na nowe wyzwania

  • komunikatywność

  • pozytywne nastawienie :)

  • chęć rozwoju

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która ze star-upu w ciągu niespełna 2 lat zmieniła się w zatrudniającą kilkaset osób organizację

  • praca w młodym, kreatywnym, pełnym pasji zespole

  • wsparcie doświadczonych kolegów i super koordynatorów

  • jasna komunikacja

  • stałe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami

  • szkolenie wstępne

  • stabilna podstawa + wysokie prowizje

  • przyjazne miejsce pracy, do którego chce się przychodzić

  • ogromne możliwości rozwoju i perspektywa rozpoczęcia kariery również w innych obszarach firmy

Polenergia Fotowoltaika – jesteśmy częścią największej, prywatnej grupy energetycznej w Polsce Polenergia S.A. Rośniemy w siłę tak szybko, że w drugim roku działalności zajęliśmy 3 miejsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach.

Wytyczamy kierunki polskiej transformacji energetycznej. Budujemy najlepszą ofertę komplementarnych usług i zielonych technologii, wspierających na co dzień polskie rodziny i przedsiębiorstwa.

Do naszych inwestycji oprócz rozwoju obszaru fotowoltaiki, należy pozyskiwanie energii z farm wiatrowych na morzu i lądzie, transformacja wodorowa, rozwój kogeneracji gazowej oraz e-mobility.

Chcesz poznać nasze wartości? To pasja, odpowiedzialność, leadership, samodoskonalenie, ambicja oraz jakość. Jeśli kierujesz się podobnymi, połączmy siły, żeby razem zmieniać polski rynek energetyczny!

#ŁączymyEnergię

Przewiń do profilu firmy