Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. Umawiania Spotkań w Dziale Wsparcia Sprzedaży

SonarHome S.A.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami, którzy wystawili nieruchomość na sprzedaż

  • Rozpoznawanie potrzeb i preferencji, rozmawianie z klientami o unikalnych korzyściach oraz zaletach współpracy z SonarHome

  • Oferowanie usług i umawianie spotkań z doradcami

  • Rejestracja zdarzeń w systemie CRM i przypisywanie zadań doradcom

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność, także w godzinach wieczornych i w weekendy

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Biegła znajomość języka polskiego

  • Doświadczenie w pracy typu infolinia / call center

  • Zdeterminowanie i brak oporów przed wykonywaniem dużej liczby telefonów

  • Biegłość w obsłudze komputera

  • Doświadczenie w posługiwaniu się narzędziami CRM

  • Podstawowa, komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Doświadczenie lub ogólne zainteresowanie rynkiem nieruchomości będzie dużą zaletą

To oferujemy

  • Możliwość budowania unikalnego projektu nieruchomościowego na polskim rynku

  • Wyjątkową atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole

  • Elastyczne godziny pracy zdalnej

  • Okazję do uczenia się i rozwoju kompetencji

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjną premię uzależnioną od wyników

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

W SonarHome pomagamy każdemu podjąć i zrealizować najlepsze decyzje sprzedaży i kupna nieruchomości. Oferujemy bezpłatne narzędzie do wyceny mieszkania, ofertę wykupu za gotówkę bezpośrednio przez naszą firmę oraz profesjonalną usługę pośrednictwa wspieraną technologią.

W ramach obecnej rekrutacji szukamy dyspozycyjnej osoby, która łatwo nawiązuje kontakty i odpowiednio rozpozna potrzeby potencjalnych klientów proponując im nasze rozwiązania. Posiadasz te cechy? Zgłoś się do nas!

Dołącz do zespołu najszybciej rozwijającej się firmy nieruchomościowej na rynku!

Miejsce pracy: praca zdalna

Przewiń do profilu firmy