Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. Urody

SOS Media

5 0005 800 brutto / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Dobór odpowiednich kosmetyków w zależności od potrzeb klienta

  • Aktywna sprzedaż i realizacja celów sprzedażowych

  • Budowanie relacji z klientami

  • Dbanie o ekspozycję produktów

Nasze wymagania

  • Łatwość w budowaniu relacji z klientem

  • Doświadczenie w obsłudze klienta oraz sprzedaży w perfumerii ( Sephora , Douglas) Warunek konieczny

  • Doświadczenie w sprzedaży marek luksusowych

  • Umiejętność pracy w zespole i dążenia do osiągania wspólnych celów

To oferujemy

  • Umowę o pracę oraz premię za osiągnięcie wyników

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pracę z ekskluzywną marką

  • Spotkania integracyjne

  • Szkolenia

  • Rozwój zawodowy

  • Możliwość długofalowej współpracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

O nas

SOS MEDIA Agencja Reklamowa związana ściśle z Branżą Beauty

Naszym głównym klientem jest Dior oraz La Prairie.

Obecnie dla naszego klienta Premium w dziedzinie pielęgnacji poszukujemy:

Eksperta ds pielęgnacji kosmetyków premium.