Konsultant ds. Utrzymania Systemów ERP

Asseco Business Solutions S.A. O firmie

  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 18 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Asseco Business Solutions S.A.

Konrada Wallenroda 4c

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Udzielanie pomocy użytkownikom w zakresie obsługi aplikacji ERP

  • Rozwiązywanie bieżących problemów techniczno-funkcjonalnych

  • Wykonywanie modyfikacji w bazach danych

  • Weryfikacja zgodności i spójności danych

Nasze wymagania

  • Znajomość tematyki dotyczącej działania systemów ERP w zakresie co najmniej jednego obszaru funkcjonowania przedsiębiorstwa (finanse, księgowość, sprzedaż, gospodarka magazynowa)

  • Praktyczna znajomość języka SQL

  • Zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność rozwiązywania problemów

  • Doświadczenie w utrzymaniu systemów informatycznych i wsparciu użytkownika

Mile widziane

  • Znajomość technologii Microsoft SQL Server lub Oracle Database

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność komunikowania się

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • firmowe przyczepy kempingowe (Włochy/ Chorwacja)