Oferta pracy

Konsultant ds. VAT

ASB Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Złota 59, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ASB Poland Sp. z o.o.

Złota 59

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja dokumentów i danych niezbędnych do sporządzenia rozliczeń VAT,

  • Raportowanie rozliczeń VAT do organów podatkowych,

  • Analiza transakcji gospodarczych pod kątem obowiązujących regulacji podatkowych,

  • Przygotowywanie pism oraz wniosków kierowanych do organów podatkowych,

  • Udział w czynnościach sprawdzających, kontrolach podatkowych i postępowaniach podatkowych,

  • Wsparcie Klienta w bieżącym doradztwie podatkowym na gruncie ustawy VAT,

  • Udział w usprawnianiu procesów podatkowych u Klientów,

  • Codzienny kontakt z Klientem zagranicznym,

  • Współpraca z doświadczonym zespołem.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w zakresie obsługi podatkowej,

  • Praktyczna znajomość regulacji dotyczących podatku VAT,

  • Zaawansowana znajomość pakietu Office, w szczególności MS Excel,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (w mowie i piśmie),

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, prawo, rachunkowość lub pokrewne),

  • Gotowość do aktywnego poszerzania wiedzy podatkowej,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • Samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • inne świadczenia kafeteryjne

ASB Poland jest częścią międzynarodowej grupy świadczącej usługi outsourcingu księgowości, doradztwa podatkowego, płac oraz usług korporacyjnych. Mamy biura w Polsce, Czechach, na Węgrzech i na Słowacji. Zatrudniamy utalentowanych, inteligentnych, pełnych pasji ludzi. Wierzymy, że dzięki połączeniu różnorodności doświadczeń, profesjonalnej wiedzy, kreatywnego podejścia i owocnej współpracy zawsze możemy znaleźć najlepsze rozwiązanie. Jeśli chcesz pracować z zaangażowanymi profesjonalistami, ASB to miejsce dla Ciebie.

Przewiń do profilu firmy