Konsultant ds. wdrażania

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-11-23
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 2017-12-23)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma Nowa Szkoła Sp. z o.o. – lider polskiego rynku materiałów edukacyjnych i rehabilitacyjnych. Od 1992 roku działamy tam, gdzie przebywa małe dziecko. Jesteśmy największą polską firmą, która kompleksowo wyposaża szkoły przedszkola. W naszej ofercie znajdują się między innymi: meble, sprzęt rehabilitacyjny, sprzęt sportowy oraz pomoce edukacyjne. Wysoko wykwalifikowana kadra, odpowiednie zaplecze gospodarcze oraz własna baza (dział projektowania, stolarnia, szwalnia) jest gwarancją wysokiej jakości naszych produktów. Bezpieczeństwo, jakość i edukacja to trzy słowa – klucze sukcesu naszej firmy, którym od zawsze jesteśmy wierni.

Firma Nowa Szkoła zatrudni:
Konsultanta ds. wdrażania
nowoczesnych technologii w edukacji
Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki

  • monitorowanie rynku nowych technologii w edukacji
  • wybór dostawców, oraz oszacowanie przydatności przez nich rozwiązań
  • kosztorysowanie, pisania ofert  w oparciu o procedury przetargowe

Wymagania:

  • umiejętność przyswajania wiedzy technicznej z zakresu oferowanego sprzętu
  • znajomość zagadnień kosztorysowania, procedur przetargowych, pisania ofert
  • doświadczeniem w pozyskiwaniu i obsłudze klientów oraz utrzymywaniu stałych relacji
  • samodzielność, kreatywność i zaangażowanie
  • znajomością Microsoft Excel,
  • płynną znajomością języka angielskiego,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • łatwość nawiązywania kontaktów telefonicznych
  • mile widziana znajomość sprzętu multimedialnego /tablice interaktywne, monitory, projektory, sprzęt IT
  • umiejętnościami planowania i organizacji swojej pracy,
  • zdolnościami analitycznymi.

Oferujemy:

  • stałą umowę o pracę
  • pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i kreowania ścieżki rozwoju zawodowego,
  • pracę w międzynarodowym zespole,
  • pakiety socjalne,
  • dużą samodzielność planowania i organizacji zadań
Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy, że odpowiemy na wybrane aplikacje.

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się