Ta oferta pracy jest nieaktualna od 275 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. wdrażania

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 23.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Nowa Szkoła Sp. z o.o. – lider polskiego rynku materiałów edukacyjnych i rehabilitacyjnych. Od 1992 roku działamy tam, gdzie przebywa małe dziecko. Jesteśmy największą polską firmą, która kompleksowo wyposaża szkoły przedszkola. W naszej ofercie znajdują się między innymi: meble, sprzęt rehabilitacyjny, sprzęt sportowy oraz pomoce edukacyjne. Wysoko wykwalifikowana kadra, odpowiednie zaplecze gospodarcze oraz własna baza (dział projektowania, stolarnia, szwalnia) jest gwarancją wysokiej jakości naszych produktów. Bezpieczeństwo, jakość i edukacja to trzy słowa – klucze sukcesu naszej firmy, którym od zawsze jesteśmy wierni.

    Firma Nowa Szkoła zatrudni:
    Konsultanta ds. wdrażania
    nowoczesnych technologii w edukacji
    Miejsce pracy: Łódź

    Obowiązki

    • monitorowanie rynku nowych technologii w edukacji
    • wybór dostawców, oraz oszacowanie przydatności przez nich rozwiązań
    • kosztorysowanie, pisania ofert  w oparciu o procedury przetargowe

    Wymagania:

    • umiejętność przyswajania wiedzy technicznej z zakresu oferowanego sprzętu
    • znajomość zagadnień kosztorysowania, procedur przetargowych, pisania ofert
    • doświadczeniem w pozyskiwaniu i obsłudze klientów oraz utrzymywaniu stałych relacji
    • samodzielność, kreatywność i zaangażowanie
    • znajomością Microsoft Excel,
    • płynną znajomością języka angielskiego,
    • prawo jazdy kategorii B,
    • łatwość nawiązywania kontaktów telefonicznych
    • mile widziana znajomość sprzętu multimedialnego /tablice interaktywne, monitory, projektory, sprzęt IT
    • umiejętnościami planowania i organizacji swojej pracy,
    • zdolnościami analitycznymi.

    Oferujemy:

    • stałą umowę o pracę
    • pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów i kreowania ścieżki rozwoju zawodowego,
    • pracę w międzynarodowym zespole,
    • pakiety socjalne,
    • dużą samodzielność planowania i organizacji zadań
    Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy, że odpowiemy na wybrane aplikacje.

    bottom