Ta oferta pracy jest nieaktualna od 84 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. wdrażania nowoczesnych technologii

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2018-07-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Obszar IT Banku Millennium w Polsce pełni rolę centrum kompetencyjnego dla portugalskiej Grupy Millennium BCP. Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, tworzenia i implementowania nowych rozwiązań. Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)… a wszystko po to, by poprzez rozwiązania IT budować wartość biznesową oraz trwałą przewagę konkurencyjną Banku.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: pracuj/DRA/KWNT

    Oferujemy:

    • Unikalną szansę pracy przy wdrażaniu projektów, opartych o najnowsze technologie
    • Możliwość zapoznania się z narzędziami i metodami wspierającymi zarządzanie projektami i ich efektywną realizację
    • Rozwój zawodowy poprzez pracę nad różnymi obszarami dotyczącymi projektu
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość skorzystania z karty Multisport, voucherów do kina oraz dofinansowanie hobby
    • Umowę o pracę
    • Możliwość pracy na część etatu

    Zadania:

    • Monitorowanie rynku w poszukiwaniu nowych technologii mogących znaleźć zastosowanie w bankowości elektronicznej: internetowej i mobilnej
    • Analiza możliwości sposobu użycia danej technologii oraz przygotowywanie dokumentacji zmian systemowych koniecznych do jej wdrożenia
    • Wybór dostawców oraz oszacowanie przydatności oferowanych przez nich rozwiązań
    • Wdrożenie nowej technologii: zarządzanie projektem oraz przygotowywanie scenariuszy testowych i ich pierwotne wykonanie jak również koordynacja procesu testów mających na celu zapewnienie jakości wdrażanych rozwiązań

    Wymagania:

    • Absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów (preferowane kierunki: informatyka, ekonomia, matematyka, fizyka)
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Kreatywne myślenie
    • Umiejętności organizacyjne
    • Umiejętność pracy w zmiennym środowisku
    • Chęć nauki i podnoszenia własnych kwalifikacji
    • Atutem będą zainteresowania związane z nowymi technologiami i innowacjami
    www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

    w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
    W formularzu wpisz numer referencyjny.
    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
    bottom