Oferta pracy

Konsultant ds. Wdrożeń ERP- Gospodarka materiałowa

CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o.

  • Do Dysa 9, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Do Dysa 9

Lublin

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

Twoim głównym zadaniem będzie współpraca przy realizacji projektów wdrożenia systemów klasy ERP (Enterprise Resource Planning) i HIS (Hospital Information System) w obszarze GM, z których codziennie korzysta tysiące użytkowników w szpitalach w całej Polsce.

Jako osoba odpowiedzialna za realizację prac wdrożeniowych będziesz odpowiadać za analizę potrzeb Klienta, parametryzację systemu, tworzenie dokumentacji projektowej, szkolenia użytkowników, a także ich wsparcie podczas uruchomienia systemu.

Pracę będziesz wykonywać zarówno w siedzibie firmy w Lublinie, jak i w siedzibie Klienta. Dołączając do Działu Wdrożeń będziesz ściśle współpracować z zespołem Biura Zarządzania Projektami, Zespołami Programistycznym, Biurem Obsługi Klienta (L1/L2) i Działem Asysty Technicznej.

Umiejętność słuchania, dociekliwość, budowanie pozytywnych relacji i determinacja w dążeniu do celu będą kluczowymi elementami w Twojej codziennej pracy.

Dostarczając systemy informatyczne dla szpitali wspieramy pracę personelu odpowiedzialnego za zdrowie i życie pacjentów. Dlatego też otwartość na rozwój oraz chęć poznania branży ułatwi komunikację i podniesie Twoją wiarygodność w oczach Klientów.

Pamiętaj, że pomagamy leczyć, każdego dnia!

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z systemami magazynowymi i przetargowymi

  • Podstawowa wiedzy z zakresu finansów i księgowości (plan kont/ dekretacje)

  • Wysokie zdolności interpersonalne

  • Zdolność do analitycznego myślenia

  • Gotowość do podróży służbowych (1-2 tyg. w miesiącu)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka SQL

  • Znajomość metodyk projektowych (PRINCE2, SAFe)

  • Znajomość branży medycznej

  • Doświadczenie we wdrożeniach systemów klasy HIS/ERP

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji

  • Pracę w atmosferze współpracy w zespole, zaufania, wzajemnego szacunku oraz pomocy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy pracy z systemem klasy Enterprise

  • Pracę zgodnie z metodykami zwinnymi

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników