Oferta pracy

Konsultant ds. wdrożeń ERP modułu PERSONEL

SIMPLE SAO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań Klienta oraz kreowanie wizji produktu na podstawie określonych potrzeb

  • Prowadzenie dokumentacji wdrożeniowej

  • Konfiguracja produktu wg potrzeb Klienta

  • Szkolenia użytkowników końcowych

  • Wsparcie merytoryczne i informatyczne dla Klientów

  • Startowe zasilanie wdrażanego systemu danymi Klienta – migracje danych

Nasze wymagania

  • Znajomość przepisów prawa dotyczących obszarów kadrowo – płacowych

  • Doświadczenie w pracy w roli wdrożeniowca oprogramowania

  • Znajomość relacyjnych baz danych – MS SQL, MySQL

  • Praktyczna umiejętność tworzenia zapytań w języku T-SQL

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Umiejętność przekazywania informacji w przystępny sposób

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność poszukiwania rozwiązywania zaistniałych problemów

  • Samodzielność

  • Prawo jazdy kat B

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w kontaktach z Klientem (szczególnie w zakresie usług informatycznych)

  • Znajomość języka skryptów VBS

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie

To oferujemy

Ciekawe środowisko pracy – spotkasz u nas dzielących się wiedzą ekspertów, którzy pracują w Simple niemal od początku jej istnienia, jak i młodych specjalistów, którzy z pozytywną energią podchodzą do każdego nowego wyzwania i projektu.

Z przedstawicielami każdej z grup możesz się spotkać w jednym z klubów fitness dostępnych w pakiecie multisport. A jeśli będziesz pilnie potrzebować konsultacji lekarskiej, skorzystasz z dostępnego dla pracowników pakietu medycznego i zapiszesz się online na wizytę u wybranego specjalisty. U nas masz również możliwość pracy zdalnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • dowolna forma zatrudnienia

SIMPLE SA

Jesteśmy, należącą do Total Specific Solutions („TSS”) warszawską spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych i jednym z najczęściej wybieranych partnerów biznesowych w zakresie wdrożeń systemów klasy ERP, HCM, CRM, BI, WorkFlow oraz systemów dziekanatowych i medycznych (HIS). Nasi eksperci pomogą Ci w poznaniu specyfiki branż, dla których tworzymy rozwiązania, by realizowane przez Ciebie prace odpowiadały na potrzeby naszych Klientów.

Przewiń do profilu firmy