Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds Wdrożeń ERP

Konsultant IT Sp. z o.o.

umowa o pracę
5 00014 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Udział w analizie wymagań i potrzeb klienta z sektora ochrony zdrowia

  • Udział i zaangażowanie w pełnym cyklu życia projektu wdrożeniowego, polegającego m.in. na: instalacji, konfiguracji, parametryzacji i modyfikacji oprogramowania na podstawie wymagań klienta, szkoleniu użytkowników,

  • Przeprowadzanie testów wdrożonych funkcjonalności

  • Wsparcie użytkowników w pracy nad systemem informatycznym ERP

  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji projektowej i wdrożeniowej, opisującej konfigurację klienta

  • Współpraca z wykwalifikowanymi współpracownikami w celu: zebrania wymagań projektowych, przygotowania projektu do realizacji, przygotowania dokumentacji, itp.

Nasze wymagania

  • Naturalna ciekawość w zakresie usprawniania procesów biznesowych i rozwiązywania problemów.

  • doświadczenie we wdrożeniach systemów informatycznych /aplikuj jeśli nie masz doświadczenia ale uważasz, że to Twój kierunek rozwoju/

  • Samodzielność w osiąganiu wyznaczonych celów.

  • Umiejętność planowania pracy, określenia pracochłonności i terminów realizacji prac

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji wewnątrz zespołu i we współpracy z klientem.

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • wiedza nt narzędzi CrystalReports lub Visual Studio Express for Web, MS Office, Windows oraz umiejętność swobodnego poruszania się w infrastrukturze IT.

Mile widziane

  • Znajomość enova365

  • dużym atutem będzie znajomość zagadnień z zakresu funkcjonowania szpitali

  • Umiejętność wykonywania analizy biznesowej i procesowej

  • Wiedza z zakresu finansów i księgowości i/lub kadr i płac i/lub gospodarki magazynowej i/lub produkcji i/lub obsługi zakupów i sprzedaży oraz logistyki

  • Prawo jazdy kat. B

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • dostęp do ciekawych projektów wdrożeniowych

  • rozwój swojej roli przy współpracy z zespołami eksperckimi

  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i kompetencji

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze, w zadaniowym systemie czasu pracy lub umowę b2b jeśli preferujesz taką formę wspólpracy

  • możliwość pracy zdalnej

  • ścieżkę rozwoju zawodowego

  • przyjazne miejsce pracy

  • pracę w jednej z największych firm na rynku rozwiązań informatycznych dla ochrony zdrowia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jako Grupa Konsultant IT Sp. z.o.o. działamy od ponad 20 lat i zatrudniamy ponad 140 osób. Naszym celem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań informatycznych i organizatorskich wspomagających opiekę nad pacjentem oraz usprawnianie procesów administracyjnych.

Stawiamy na relacje, słuchamy się wzajemnie, jemy wspólne obiady, pijemy razem kawę. Jeśli dla Ciebie też ważne są relacje międzyludzkie, wzajemny szacunek i uczciwość to idealnie wpisujesz się w naszą organizację.

Przewiń do profilu firmy