Konsultant ds. wdrożeń i wsparcia technicznego klienta

  • Radom, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.11.2017
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 13.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma  Mobile Traffic DATA Sp. z o.o. to producent oprogramowania oraz jeden z największych
operatorów systemu płatności on-line.

Więcej informacji na www.exek.pl

Do naszego oddziału w Radomiu poszukujemy osoby na stanowisko:
Konsultant ds. wdrożeń i wsparcia
technicznego klienta
Miejsce pracy: Radom
Numer referencyjny: 2017-11

Opis stanowiska

  • udział w realizacji projektów wdrożeniowych oprogramowania
    opartego o bazy danych SQL
  • analiza wymagań zleceniodawców
  • tworzenie dokumentacji wdrożeniowej
  • konfiguracja oprogramowania
  • tworzenie raportów i statystyk
  • konfiguracja baz danych SQL
  • wsparcie techniczne/merytoryczne klientów
  • bieżąca pomoc i szkolenia w zakresie funkcjonowania oprogramowania

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub ekonomicznym
  • umiejętność samodzielnego i sprawnego wykonywania powierzonych zadań
  • dobra znajomość systemów operacyjnych MS Windows, pakietu Office
  • znajomość obsługi i tworzenia zapytań bazy danych MS SQL Server
  • podstawowa znajomość metodologii prowadzenia wdrożeń
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • komunikatywność i kreatywność
  • dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów służbowych
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie  w rozwijającej się firmie
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę z doświadczonymi specjalistami
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów
  • narzędzia pracy odpowiednie do stanowiska

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się