Oferta pracy

Konsultant ds. Wdrożeń

Kamsoft S.AO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie systemów informatycznych produkowanych przez KAMSOFT,

  • Wykonywanie konfiguracji oprogramowania,

  • Sporządzanie dokumentacji serwisowej i wdrożeniowej,

  • Obsługa klienta, prowadzenie korespondencji, obsługa serwisowa,

  • Prowadzenie szkoleń z zakresu oferowanych systemów.

Nasze wymagania

  • Umiejętność tworzenia zapytań SQL,

  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych,

  • Doświadczenie na stanowisku wdrożeniowca lub serwisanta,

  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne,

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i dyspozycyjność,

  • Komunikatywność, umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów,

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do delegacji służbowych.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży medycznej, farmaceutycznej lub pokrewnej,

  • Predyspozycje do prowadzenia szkoleń.

To oferujemy

Jeżeli informatyka - to Twoja pasja, a praca - to dla Ciebie przyjemność, oferujemy Ci wieloletnie i stabilne zatrudnienie, ambitne wyzwania, szkolenia, możliwość uczenia się od najlepszych, udziały w konferencjach, a przede wszystkim przyjazną atmosferę pracy.

Dołączając do nas:

- Znajdziesz ludzi z pasją o otwartych umysłach, którzy chętnie dzielą się wiedzą,

- Będziesz pracować w zespole, w którym panuje przyjazna atmosfera,

- Rozwiniesz swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach.

Dodatkowo zatroszczymy się o:

- Twoje zdrowie (prywatna opieka medyczna, polisa lekowa, ubezpieczenie na życie, akcje prozdrowotne),

- Twoją kondycję (dofinansowanie do sportu i rekreacji, imprezy dla biegaczy, karty MultiSport),

- Twoją rozrywkę (imprezy integracyjne, imprezy rodzinne, wyjścia na kręgle, wyjazdy na narty),

- Twój rozwój (szkolenia, konferencje, certyfikaty, kursy programistyczne).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

Kamsoft S.A

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.kamsoft.pl

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy