Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. Wdrożeń

WEBCON Sp. z o.o.O firmie

  • Babinskiego 69, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

WEBCON Sp. z o.o.

Babinskiego 69

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

O projekcie

WEBCON BPS jest narzędziem do szybkiego budowania aplikacji biznesowych.

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie Analiz Biznesowych

  • projektowanie rozwiązań IT

  • konfigurowanie aplikacji / obiegów pracy

  • uruchamianie i testowanie stworzonych rozwiązań

  • prowadzenie projektów wdrożeniowych

Nasze wymagania

  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • zainteresowanie systemami informatycznymi,

  • znajomość zapytań SQL, tworzenia logiki biznesowej będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • pracę nad dużymi i ciekawymi projektami w Polsce i za granicą (Niemcy, USA, UK)

  • możliwość wyboru profilu technicznego lub biznesowego

  • udział w budowaniu pozycji firmy na rynkach zagranicznych

  • opieka medyczna/multisport/szkolenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

WEBCON Sp. z o.o. jest producentem innowacyjnej platformy do budowy aplikacji biznesowych i obiegu dokumentów, która jest wybierana przez wiodące przedsiębiorstwa w różnych branżach. Z rozwiązania WEBCON BPS korzystają między innymi SIEMENS, Diners Club, Mitsubishi Electric, Intrum Justitia, TRW, LPP S.A., GRUPA NOWY STYL, EDF czy TAURON.

Przewiń do profilu firmy