Logo Pracuj.pl

9 000–14 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
10 000–15 000
netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

GGS IT Consulting

Cystersów 13

Grzegórzki

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Microsoft Excel

  • SQL

  • Microsoft Power BI

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy Konsultanta ds. wdrożeń do naszych nowych projektów. Będziesz odpowiedzialny za projektowanie, wdrażanie i tworzenie rozwiązań dla złożonych potrzeb klientów. Jeśli nie boisz się wyzwań, lubisz kontakt z klientem i prace w międzynarodowym zespole - ta oferta dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna, bezpośrednia współpraca z zagranicznymi klientami w celu zaprojektowania, budowania, testowania i wdrażania systemu;
  • Udział w workshopach z klientami;
  • Przeprowadzanie analizy biznesowej pod kątem wdrażanego systemu;
  • Praca jako część zespołu projektowego w celu wspierania architektury oraz wdrażania systemu i działań postprodukcyjnych;
  • Wspieranie klientów/użytkowników w pracy z systemem;
  • Wsparcie konwersji , migracji i integracji danych z systemem;
  • Przygotowywanie dokumentacji dla klienta;
  • Pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów, w oparciu o specjalistyczną wiedzę w zakresie działania SAP/Workday.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku technicznym (przy wdrożeniu produktu) lub jako Analityk HRIS zaangażowany we wdrażanie nowego oprogramowania HR;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, wykorzystywane podczas codziennego kontaktu z klientem;
  • Umiejętności consultingowe – wsparcie oraz doradztwo klientom;
  • Płynna komunikacja w języku angielskim; min B2/C1;
  • Umiejętność pracy w zespole projektowym;
  • Analityczny sposób myślenia, skoncentrowany na rozwiązywaniu problemów;
  • Znajomość procesów i struktur HR.

  • Doświadczenie we wdrażaniu i utrzymaniu SAP, Workday; lub innych systemów HR;
  • Podstawowa wiedza z zakresu relacyjnych baz danych oraz SQL i/lub Power BI;
  • Znajomość Excela;
  • Podstawowa znajomość statystyki.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

5

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • Stałą współpracę w oparciu o B2B lub Umowę o Pracę;
  • Na umowie B2B płatne dni urlopowe;
  • Pracę w systemie hybrydowym;
  • Dostęp do szkoleń (szkolenia techniczne i umiejętności miękkie);
  • Możliwość pracy przy projektach realizowanych w całej Europie oraz USA.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • pakiet relokacyjny
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne

We are a passionate group of people who enjoy their daily challenges. We support our clients within the scope of a software implementation and business intelligence. We are looking for like minded individuals who share the same passion, values and enthusiasm. Blend of the above is the way to customer’s success.

We take pride in our diverse business experience. Continuous cooperation with customers as different as financial institutions, automotive companies or telecom companies proves our ability to translate business needs into software that one can immediately work with to improve efficiency. Working for us means that you’ll have a chance to shape the company’s future as we value everyone's input.

Konsultant ds. wdrożeń, Cystersów 13, Grzegórzki, Kraków