Oferta pracy

Konsultant ds. wdrożeń księgowości

Graphcom sp. z o. o.O firmie

Graphcom sp. z o. o.

Świetlana 26

Poznań

Graphcom Sp. z o.o.

Kluczowy partner Comarch S.A. w obszarze wdrożeń
zintegrowanych systemów informatycznych klasy ERP zatrudni
Opis stanowiska:
Poszukujemy pracowników z doświadczeniem księgowym, gotowych do podjęcia pracy w charakterze konsultanta ds. wdrożeń. Pracownik będzie odpowiedzialny za wdrażanie oraz bieżącą obsługę klientów w zakresie użytkowania systemów ERP w obszarze księgowości.

Wymagania:

  • znajomość zagadnień księgowych, kadrowych i płacowych
  • podstawowa znajomość systemów ERP (dodatkowym atutem będzie znajomość systemów Comarch ERP XL, Comarch ERP Altum)
  • podstawowa znajomość zagadnień ekonomicznych z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, obrotu magazynowego i obiegu dokumentów
  • terminowość, samodzielność, umiejętność pracy w zespole
  • dodatkowym atutem będzie znajomość bazy danych MS SQL

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole
  • przejrzysty system wynagrodzeń adekwatny do posiadanych kompetencji
  • odpowiednie przygotowanie do wykonywania zawodu
  • szkolenia
Prosimy o nadsyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Graphcom Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Świetlanej 26, posiadającą NIP: 9721004932, moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym dla potrzeb przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Graphcom Sp. z o.o.
Informujemy, że:
1. Administratorem danych osobowych jest Graphcom sp. z o.o., z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Świetlanej 26, posiadającą NIP: 9721004932, tel.: +48616530706.
2. Dane są zbierane na podstawie art. 22 kodeksu pracy oraz na podstawie zgody.
3. Celem zbierania danych jest przeprowadzenie rekrutacji i zatrudnienie wybranego kandydata przez Graphcom sp. z o.o.. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe przyjęcie aplikacji na rekrutowane stanowisko.
4. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
5. Graphcom sp. z o.o. nie przewiduje przekazywania danych osobowych żadnym odbiorcom, z wyjątkiem instytucji upoważnionych z mocy prawa.
6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
7. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
8. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania zgody, zakończenia procesu rekrutacji lub zgłoszenia sprzeciwu z wyjątkiem sytuacji gdy zaistnieją przesłanki opisane w art. 17 ust. 3, art. 18 ust. 2, art. 21 ust. 1, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy