Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. wdrożeń księgowości

Graphcom sp. z o. o.

  • Świetlana 26, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Świetlana 26

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy pracowników z doświadczeniem księgowym, gotowych do podjęcia pracy w charakterze konsultanta ds. wdrożeń. Pracownik będzie odpowiedzialny za wdrażanie oraz bieżącą obsługę klientów w zakresie użytkowania systemów ERP w obszarze księgowości.

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień księgowych, kadrowych i płacowych

  • podstawowa znajomość systemów ERP (dodatkowym atutem będzie znajomość systemów Comarch ERP XL, Comarch ERP Optima)

  • podstawowa znajomość zagadnień ekonomicznych z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, obrotu magazynowego i obiegu dokumentów

  • terminowość, samodzielność, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • dodatkowym atutem będzie znajomość bazy danych MS SQL

To oferujemy

  • pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole

  • przejrzysty system wynagrodzeń adekwatny do posiadanych kompetencji

  • odpowiednie przygotowanie do wykonywania zawodu

  • szkolenia

Kluczowy partner Comarch S.A. w obszarze wdrożeń zintegrowanych systemów informatycznych klasy ERP zatrudni Konsultanta ds. wdrożeń księgowości.

Przewiń do profilu firmy