Oferta pracy

Konsultant ds. wdrożeń

CONNECTO Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Connecto sp z.o.o zajmuje się kompleksowym wsparciem firm w obszarze informatycznym od systemów do zarządzania po bieżącą obsługę i szkolenia.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultant ds. wdrożeń - 2 OSOBY
(oddział Sosnowiec)

Twoje zadania:

  • Realizacja projektów wdrożeniowych ERP (księgowość, logistyka, kadry i płace)
  • Opracowanie dokumentacji projektowej
  • Prowadzenie konsultacji i szkoleń z obsługiwanych programów
  • Ścisła współpraca z klientami i współpracownikami

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na cały etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia niezbędne do pracy (telefon, notebook)
  • Rozwój zawodowy oraz podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach

Wymagamy:

  • Wyższego wykształcenia
  • Zdolności analitycznych, chęci i umiejętności nauki
  • Komunikatywności, otwartości, samodzielności
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomości rozwiązań MS SQL, Comarch ERP, Crystal Reports

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość zagadnień dotyczących funkcjonowania przedsiębiorstw i systemów do zarządzania
  • Doświadczenie we wdrażaniu (min. rok)
  • Doświadczenie w prowadzeniu prezentacji i szkoleń

Tu poznasz nas lepiej

Na stanowisko poszukujemy dwóch osób. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy