Logo Pracuj.pl

Konsultant ds. wdrożeń

ASSECO DATA SYSTEMS S.A.O firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • BPMN

System operacyjny

O projekcie

Praca w Dziale Realizacji Projektów Asseco Data Systems to szansa na realizację ciekawych projektów których głównym celem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań (sprzęt, oprogramowanie, szkolenia) dla dużych instytucji, np. uczelni wyższych. Zdobycie nowych, wartościowych doświadczeń - gwarantowane. Zgrany zespół i fajna atmosfera pracy pozwalają na płynne włączenie się w nowe zadania. Możliwość wyboru formy zatrudnienia pozwala na dopasowanie pracy do swoich potrzeb.

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie analiz przedwdrożeniowych (zbieranie wymagań, identyfikowanie potrzeb klienta i przekładanie ich na koncepcję rozwiązania),
  • opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej,
  • prowadzenie prezentacji systemu,
  • tworzenie wytycznych dla developerów i współpraca z zespołem wytwarzania oprogramowania,
  • konfigurowanie systemu,
  • przygotowanie i nadzorowanie testów akceptacyjnych użytkowników,
  • prowadzenie szkoleń,
  • wsparcie klienta w trakcie całego procesu wdrożenia.

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku: przy wdrażaniu rozwiązań IT,
  • doświadczenie w prowadzeniu analiz przedwdrożeniowych oraz dokumentowaniu wyników spotkań i zebranych wymagań – warunek konieczny,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność identyfikacji potrzeb klienta,
  • praktyczną znajomość notacji BPMN,
  • umiejętność tworzenia dokumentacji wdrożeniowej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2,
  • znajomość Pakietu MS Office (szczególnie MS Excel, Power Point),

Mile widziane

  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy,
  • rzetelność,
  • zorientowanie na realizację celów,
  • umiejętność rozpoznania problemów i aktywnego generowania rozwiązań,
  • umiejętność pracy w zespole.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

ASSECO DATA SYSTEMS S.A.

Jesteśmy jedną z największych firm IT w Polsce. Należymy do Grupy Asseco, największego producenta oprogramowania w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, który jest obecny w 60 krajach na całym świecie i zatrudnia 30 tys. osób.

Jako lider usług zaufania, znanych pod marką Certum dostarczamy podpis elektroniczny setkom tysięcy klientów w Polsce i na świecie. Produkujemy i rozwijamy oprogramowanie, m.in. dla sektora leasingowego oraz samorządów, w tym rozwiązania dla inteligentnych miast i budynków oraz systemy zarządzania kapitałem ludzkim. W ramach Asseco Academy oferujemy szkolenia z obszaru IT.

Siłą napędową naszej firmy są ludzie. Poszerzamy ich wiedzę i kompetencje, a przede wszystkim słuchamy ich potrzeb. To dzięki nim uzyskaliśmy certyfikat „Inwestor w Kapitał Ludzki” i dołączyliśmy do grona najlepszych pracodawców.

Konsultant ds. wdrożeń, lubuskie