“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (w CV i/lub w liście motywacyjnym) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Insoft Consulting Sp. z o.o. (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO).”
Insoft Consulting Sp. z o.o.

Konsultant ds. Wdrożeń - obszar logistyka/produkcja

Insoft Consulting Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ważna jeszcze 18 dni
    do: 12 gru 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Znajomość systemów ERP

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • analiza potrzeb Klientów,

  • projektowanie i wdrażanie rozwiązań informatycznych,

  • szkolenia w zakresie obsługi danego systemu,

  • wsparcie w bieżącej eksploatacji systemów.

Nasze wymagania

  • posiadanie wiedzy z zakresu logistyki lub produkcji,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • biegła obsługa komputera,

  • komunikatywność w relacjach z Klientem,

  • samodzielność, odpowiedzialność, terminowość,

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole,

  • motywacja oraz chęci do rozwoju umiejętności i kompetencji,

  • w zależności od doświadczenie istnieje możliwość zatrudnienia na stanowisko Młodszego Konsultanta

  • znajomość systemów ERP

To oferujemy

  • możliwość poszerzenia wiedzy i umiejętności zawodowych, dzięki specjalistycznym szkoleniom,

  • miłą atmosferę pracy w zespole, w którym liczą się partnerskie relacje,

  • umowę o pracę,

  • pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe oraz kartę Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Na tym stanowisku poznasz:

  • funkcjonowanie firm z różnych branż,

  • optymalizowanie procesów biznesowych,

  • metody zarządzania projektami IT,

  • zakres działań renomowanych systemów informatycznych wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem.