Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. wdrożeń

CAIRO-soft Sp. z o.o.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektach wdrożeniowych systemów informatycznych

  • wsparcie oraz szkolenie klientów w zakresie obsługi oprogramowania

  • tworzenie dokumentacji projektowej

  • budowanie dobrych relacji z klientami

  • współpraca z działami serwisu, deweloperskim oraz testów

Nasze wymagania

  • komunikatywność oraz umiejętności interpersonalne na wysokim poziomie

  • dobra organizacja czasu pracy

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • umiejętność pracy w grupie

  • umiejętność dokumentowania i samodzielnego prezentowania wyników pracy

  • podstawowa znajomość systemów operacyjnych Windows, UNIX/Linux

  • znajomość relacyjnych baz danych SQL

  • prawo jazdy kategorii B

  • gotowość do ewentualnych wyjazdów delegacyjnych

To oferujemy

  • stabilną pracę w formie zatrudnienia na umowę o pracę lub w modelu B2B

  • niezbędne narzędzia i szkolenia wdrożeniowe

  • doskonałą atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju

  • podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia

  • możliwość częściowo pracy zdalnej – po okresie wdrożenia

O nas

Od ponad 25 lat tworzymy, rozwijamy i wprowadzamy kompleksowe systemy dla przedsiębiorstw handlowych. Jesteśmy jednym z wiodących producentów oprogramowania dostosowanego do potrzeb branży motoryzacyjnej, dedykowanego polskim jak i zagranicznym firmom.

Nasza firma to przede wszystkim zespół kompetentnych, efektywnych i solidnych specjalistów oraz jasne i uczciwe warunki współpracy.