Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. Wdrożeń Oprogramowania

LSI Software S.A.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wdrożeń profesjonalnego oprogramowania gastronomicznego lub hotelowego,

  • Prowadzenie konsultacji i szkoleń dla Klientów w zakresie obsługi oprogramowania,

  • Budowanie dobrych relacji z Klientami firmy,

  • Współpraca z Zespołem Serwisu,

  • Ciągłe doskonalenie wiedzy z zakresu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych dedykowanych dla wsparcia biznesu.

Nasze wymagania

  • Znajomość bazy danych MS SQL,

  • Doświadczenie we wdrażaniu bądź serwisowaniu oprogramowania / urządzeń IT,

  • Umiejętność prowadzania szkoleń i prezentacji,

  • Samodzielność oraz dobra organizacja czasu pracy,

  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne na wysokim poziomie,

  • Prawo jazdy kategorii B.,

  • Gotowość do podróży służbowych na terenie całej Polski.

Mile widziane

  • Doświadczenie we wdrażaniu bądź serwisowaniu oprogramowania,

  • Znajomość procesów biznesowych w gastronomii/hotelarstwie,

  • Umiejętność administrowania serwerami Windows i MS SQL Server,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Pełne wdrożenie na stanowisko,

  • Wyjścia zespołowe, integracje,

  • Relax room,

  • Własna sala kinowa,

  • Duże projekty polskie i międzynarodowe,

  • Różnorodność technologii,

  • Medicover Sport,

  • Medicover,

  • Ubezpieczenie Aviva, PZU,

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Grupa LSI Software S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania. Dostarczamy nowoczesne systemy informatyczne, które wspierają działalność operacyjną i zarządzanie przedsiębiorstwem. Innowacyjne oprogramowanie, infrastruktura IT, specjalistyczne urządzenia oraz obsługa serwisowa kierowane są do nawet najbardziej wymagających biznesów.

Przewiń do profilu firmy