Oferta pracy

Konsultant ds. wdrożeń

ASSECO DATA SYSTEMS S.A.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie analiz przedwdrożeniowych (zbieranie wymagań, identyfikowanie potrzeb klienta i przekładanie ich na koncepcję rozwiązania),

  • opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej,

  • prowadzenie prezentacji systemu,

  • tworzenie wytycznych dla developerów i współpraca z zespołem wytwarzania oprogramowania,

  • konfigurowanie systemu,

  • przygotowanie i nadzorowanie testów akceptacyjnych użytkowników,

  • prowadzenie szkoleń,

  • wsparcie klienta w trakcie całego procesu wdrożenia.

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku: przy wdrażaniu rozwiązań IT,

  • doświadczenie w prowadzeniu analiz przedwdrożeniowych oraz dokumentowaniu wyników spotkań i zebranych wymagań – warunek konieczny,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • umiejętność identyfikacji potrzeb klienta,

  • praktyczną znajomość notacji BPMN,

  • umiejętność tworzenia dokumentacji wdrożeniowej,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2,

  • znajomość Pakietu MS Office (szczególnie MS Excel, Power Point),

  • samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy,

  • rzetelność,

  • zorientowanie na realizację celów,

  • umiejętność rozpoznania problemów i aktywnego generowania rozwiązań,

  • umiejętność pracy w zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci