Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. wdrożeń rozwiązań ERP

Symfonia sp. z o.o.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

System operacyjny

O projekcie

Oferujemy pracę na stanowisku Konsultanta ds. wdrożeń, zajmującego się wdrożeniami jednego z produktów/ rozwiązań modułowych Symfonii: Kadry i Płace, Finanse i Księgowość, Handel, Produkcja.

Będziesz pracować na wdrożeniach u nowych oraz wspierać aktualnych klientów na wyznaczonym obszarze (macierzyste i ościenne województwa). Prace wdrożeniowe i konsultacyjne prowadzimy w większości zdalnie, z okazjonalnym podjazdem do siedziby klienta.

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektach wdrożeniowych systemów Symfonia

  • analiza procesów biznesowych i projektowanie rozwiązań oczekiwanych przez klienta

  • bieżąca obsługa klientów i wsparcie w pracy na systemach

  • konfigurowanie funkcjonalności systemu / modyfikacja pod kątem potrzeb klienta

  • tworzenie dokumentacji wdrożeniowej

  • współpraca ze sprzedażą, obsługą klienta, działem rozwoju produktu

  • prowadzenie szkoleń produktowych

  • współpraca z zespołem Konsultantów, Programistami i Kierownikiem Projektów

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień biznesowych z obszaru produkcji, procesów magazynowych, sprzedaży / znajomość zagadnień księgowych i/lub kadrowo-płacowych

  • gotowość do nauki i rozwoju w powyższych dziedzinach oraz obszarze technicznym / IT

  • dobra organizacja pracy

  • komunikatywność, umiejętność nawiązania relacji z klientem

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • prawo jazdy kat. B, własny samochód oraz gotowość do pracy w trybie home-office

Mile widziane

  • znajomość bazy danych MS SQL (w tym administracja SQL)

  • doświadczenie w zakresie instalacji i konfiguracji produktów Symfonia

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

To oferujemy

atrakcyjny system prowizji gwarantujący wypłaty także w wypadku przekroczenia założonego planu w okresie rozliczeniowym

pracę docelowo na czas nieokreślony

pakiet medyczny (prywatna opieka), sportowy (Multisport)

grupowe ubezpieczenie na życie

szkolenia wewnętrzne / zewnętrzne

dofinansowanie do nauki, studiów

możliwość pracy 100% w trybie home office + ryczałt na samochód

możliwość budowania z nami Grupy Symfonia, czołowego dostawcy oprogramowania dla sektora MŚP

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji
1

wstępny wywiad telefoniczny

2

finalna rozmowa - zdalna lub bezpośrednia

3

decyzja / oferta

Symfonia jest czołowym dostawcą oprogramowania do zarządzania małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami.

Od ponad 20 lat dostarczamy polskim firmom, biurom rachunkowym, menedżerom i przedsiębiorcom rozwiązania ułatwiające prowadzenie biznesu.

Przewiń do profilu firmy