Ta oferta pracy jest nieaktualna od 251 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. wdrożeń

  • Sosnowiec, śląskie
  • Specjalista
  • 09.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Konsultant ds. wdrożeń (oddział Sosnowiec

    Miejsce pracy: Sosnowiec

    Connecto sp z .o.o zajmuje się kompleksowym wsparciem firm w obszarze informatycznym od wdrożenia do zarządzania, po bieżącą obsługę.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Twoje zadania:

    - realizacja projektów wdrożeniowych ERP/WFL

    - opracowanie dokumentacji projektowej

    - prowadzenie konsultacji i szkoleń z obsługiwanych programów

    - ścisła współpraca z Klientami i współpracownikami

    Oferujemy:

    - Umowę o pracę na pełen etat

    - Narzędzia niezbędne do pracy (notebook, telefon)

    - rozwój zawodowy oraz podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach

    Wymagamy:

    - wyższego wykształcenia

    - zdolności analitycznych, chęci i umiejętności nauki

    - komunikatywności, otwartości, samodzielności

    - prawo jazdy kategorii B

    Dodatkowe atuty:

    - znajomość zagadnień dotyczących funkcjonowania przedsiębiorstw i systemów do zarządzania

    - znajomość rozwiązań MS SQL, Comarch ERP, Crystal Reports

    - doświadczenie w prowadzeniu prezentacji i szkoleń

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku do aplikowania.