Ta oferta pracy jest nieaktualna od 39 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. wdrożeń

  • Sosnowiec, śląskie
  • Specjalista
  • 09.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Konsultant ds. wdrożeń (oddział Sosnowiec

Miejsce pracy: Sosnowiec

Connecto sp z .o.o zajmuje się kompleksowym wsparciem firm w obszarze informatycznym od wdrożenia do zarządzania, po bieżącą obsługę.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twoje zadania:

- realizacja projektów wdrożeniowych ERP/WFL

- opracowanie dokumentacji projektowej

- prowadzenie konsultacji i szkoleń z obsługiwanych programów

- ścisła współpraca z Klientami i współpracownikami

Oferujemy:

- Umowę o pracę na pełen etat

- Narzędzia niezbędne do pracy (notebook, telefon)

- rozwój zawodowy oraz podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach

Wymagamy:

- wyższego wykształcenia

- zdolności analitycznych, chęci i umiejętności nauki

- komunikatywności, otwartości, samodzielności

- prawo jazdy kategorii B

Dodatkowe atuty:

- znajomość zagadnień dotyczących funkcjonowania przedsiębiorstw i systemów do zarządzania

- znajomość rozwiązań MS SQL, Comarch ERP, Crystal Reports

- doświadczenie w prowadzeniu prezentacji i szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku do aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się