Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. wdrożeń Symfonia

DPS Software Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Symfonia

Mile widziane

  • Symfonia ERP (Produkcja, BI, ePracownik, SOD)

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektach wdrożeniowych systemów Symfonia,

  • samodzielna obsługa klientów Symfonia,

  • analiza procesów biznesowych i projektowanie merytoryczne rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta,

  • konfigurowanie funkcjonalności systemu / modyfikacja systemu pod kątem potrzeb klienta,

  • codzienna współpraca z klientem oraz zespołem konsultantów i kierownikiem projektów,

  • udział w tworzeniu dokumentacji wdrożeniowej,

  • wsparcie klientów po rozpoczęciu użytkowania Systemu Symfonia oraz Symfonia ERP.

Nasze wymagania

  • znajomości systemu Symfonia w kontekście przynajmniej jednego z podstawowych modułów: Finansowo-Księgowy (FK), Kadry i Płace (One Payroll), Handel

  • gotowości do nauki i rozwoju w nowych dziedzinach wiedzy,

  • umiejętności analitycznego myślenia,

  • dobrej organizacji pracy, zaangażowania i motywacji do pracy,

  • komunikatywności/ łatwości w nawiązywaniu kontaktów biznesowych,

  • umiejętności pracy pod presją czasu,

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów,

  • prawo jazdy kat. B.

  • znajomość innych modułów Symfonia ERP (Produkcja, BI, ePracownik, SOD)

  • znajomość bazy danych MS SQL (w tym administracja SQL),

  • umiejętności programistyczne w zakresie rozwiązań dla Systemu Symfonia,

  • doświadczenie w zakresie instalacji i konfiguracji Systemu Symfonia oraz Symfonia ERP.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • możliwość aktywnego udziału w rozwoju nowego zespołu, nowej marki i jakości,

  • dobrą atmosferę w pracy oraz możliwość rozwoju,

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

DPS Software Sp. z o.o.

DPS Software Polska to zgrany i skuteczny zespół profesjonalistów dostarczających polskim firmom rozwiązania informatyczne klasy CAD/CAM/CAE/PDM/ERP. Codziennie spotykamy się i rozmawiamy z naszymi Klientami, żeby poznać specyfikę ich pracy i móc zarekomendować najlepsze rozwiązania, wspomagając ich rozwój i innowacyjność. Naszym priorytetem jest współpraca na najwyższym poziomie zarówno wewnątrz firmy, jak i z naszymi Klientami.

Przewiń do profilu firmy