Oferta pracy

Konsultant ds. Wdrożeń Systemów ERP

IT EXCELLENCE SP. Z O.O.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

jest firmą specjalizującą się we wdrażaniu systemów ERP wspomagających zarządzanie. Głównym celem naszej firmy jest dostarczanie najwyższej jakości usług wspierających rozwój biznesu naszych Klientów na wszystkich etapach wdrażania i rozwoju oprogramowania ERP.

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • analiza potrzeb klienta
  • doradztwo w zakresie oprogramowania
  • opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej
  • wdrażanie i konfiguracja systemów:
    Sage Symfonia / MS Dynamics NAV / ITE Workflow
  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników oprogramowania
  • wsparcie techniczne merytoryczne klientów

Wymagane:

  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • pozytywne nastawienie i motywacja do pracy
  • otwartość, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień finansowo-księgowych, kadrowo-płacowych
  • doświadczenie w pracy z Sage Symfonia / MS Dynamics NAV / ITE Workflow lub innymi systemami klasy ERP
  • znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz osiąganych wyników,
  • umowę o pracę lub B2B,
  • udział w ciekawych projektach,
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowej wiedzy,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, a po okresie próbnym - samochód),
  • prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do kart Multisport.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy