Oferta pracy

Konsultant ds. Wdrożeń Systemów ERP

ITDF Mirosława MalczewskaO firmie

  • Motylowa 12
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

ITDF Mirosława Malczewska

Motylowa 12

Łódź

Od 15 lat zajmujemy się wdrażaniem systemów Comarch ERP, tworzeniem oprogramowania oraz outsourcingiem informatycznym. Nasi klienci to firmy duże, średni i małe. Wciąż się rozwijamy i wkraczamy na nowe ścieżki biznesu. Wsparcie informatyczne udzieliliśmy już ponad 500 firmom. Jeśli jesteś osobą wyróżniającą się pasją do swojej profesji, zaangażowaniem w rozwój oraz chęcią dzielenia się wiedzą z innymi – to właśnie Ciebie szukamy!

Zadania, które czekają na Ciebie:

  • doradztwo w zakresie oprogramowania klasy ERP (potencjalne obszary: gospodarka magazynowa, sprzedaż, zakup, księgowość, produkcja)
  • przeprowadzanie analizy przedwdrożeniowej u klienta
  • realizacja projektów wdrożeniowych
  • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji projektowej
  • konfiguracja i personalizacja systemu ERP
  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników oprogramowania
  • wsparcie Klientów po wdrożeniu systemu

Nasze wymagania:

  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • pozytywne nastawienie i motywacja do pracy
  • otwartość, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • umiejętność współpracy z klientem
  • dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość zagadnień z 1-go z obszarów: gospodarki magazynowej, sprzedaży, zakupów, księgowości, produkcji
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP
  • kreatywność (umiejętność znalezienia rozwiązań wdrożeniowych przy niestandardowych problemach występujących u klientów)
  • samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy
  • znajomość bazy danych MS SQL
  • umiejętność tworzenia wydruków w Crystal Reports
  • podstawy programowania w języku C#
  • doświadczenie w prowadzeniu prezentacji i szkoleń
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji w jednym z obszarów: logistyka, sprzedaż, zakup, księgowość, produkcja, w tym chęć udziału w szkoleniach specjalistycznych z danego obszaru
  • wykształcenie wyższe (ewentualnie 4/5 rok studiów), preferowane kierunki: informatyka, zarządzanie, ekonomia, logistyka, matematyka

Takie dajemy możliwości rozwoju:

  • branżowe platformy e-learningowe
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wsparcie merytoryczne, wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy:

  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • udział w szkoleniach i warsztatach
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i osiąganych wyników
  • formę zatrudnienia dogodna dla kandydata (umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy