Ta oferta pracy jest nieaktualna od 179 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. wdrożeń systemów ERP

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Lublin
    Numer referencyjny: WDROERP/LUBLIN

    Zadania:

    • udział w realizacji projektów wdrożeniowych
    • analiza wymagań biznesowych i technicznych klienta w zakresie oprogramowania
    • instalacja, testowanie i konfiguracja systemów informatycznych
    • wsparcie techniczne i merytoryczne dla klientów

    Oczekujemy od kandydata:

    • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub techniczne
    • doświadczenie lub predyspozycje do pracy z klientem
    • ogólna znajomość zintegrowanych systemów informatycznych i/lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
    • znajomość obszarów:
      • logistyka : zakupy i sprzedaż, gospodarka magazynowa,
        lub
      • produkcja: planowanie produkcji, wytwarzanie, rozliczanie
        lub
        księgowość i środki trwałe,
    • prawo jazdy kategorii B
    • dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne dyspozycyjność
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z Microsoft SQL Server,  znajomość T-SQL

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w pracy z najwyższej klasy specjalistami
    • Liczne wyzwania zawodowe
    • Możliwości rozwoju zawodowego oraz uczestnictwa w szkoleniach
    • Ciekawy, zróżnicowany zakres zadań
    • Niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Netrix S.A. z siedzibą w Lublinie."